Bayrampaşa'nın mevcut başkanı ve önümüzdeki dönem için yeniden aday olan Atila Aydıner, 3. dönem için çalışmalarını sürdürüyor. Bayrampaşa'da mutlak favori olarak gözüken Aydıner'in çarpıcı vaatlerinden bir tanesi Hal ve Otogar alanlarına kurulması planlanan ''Teknoloji Üssü Projesi''.

''Türkiye’deki üniversitelerin, araştırmacıların bir araya gelmesiyle bilgi teknoloji üretim merkezi haline gelecek olan Teknoloji Üssünde prototipler üretilecek, labaratuvar ve test merkezleri olacak, yurt dışı iş birlikleri yapılacak.'' şeklinde açıklıyor yapılacak projeyi Aydıner.

Ayrıca ilçe trafiğini olumsuz yönde etkileyen Sebze ve Meyve halini kaldırarak yerine kurulacak Bayrampaşa Teknoloji Merkezi'ne yapılacak Millet Bahçesini de eklemeyi planlayan Aydıner, bu sayede yeşil alanları daha genişletmeyi planlıyor. Yapılan bu alanlarda yapılan bisiklet yollarıyla, gençlerin ve spora meraklı tüm Bayrampaşalılar için bir cazibe alanı oluşturulması amaçlanıyor.

Bunların yanısıra Metro hattı,kavşak ve otopark projeleriyle de trafik ve park sorunlarına çözüm önerileri sunan Aydıner, önümüzdeki dönem için parmakla gösterilecek bir Bayrampaşa vaat etmekten geri durmuyor.