Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partisi ile ilgili sözlerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aktaş “Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük” sözleriyle karşılık verdi.

Saadet Partisi’nin 31 Mart Yerel Seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ali Aktaş,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi hakkındaki sözlerine Twitter üzerinden tepki gösterdi.

“VURSUNUZ VURURSUNUZ DA ÖLMEZSEK…”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Saadet Partisi’nin Ankara’daki Genel Merkezi’nin mahkeme kararıyla tahliye edilmesine gönderme yaparak söylediği “Adama sormazlar mı, tabelası var, binası yok.”sözleriyle ilgili Ali Aktaş Twitter üzerinden “Erdoğan da şunu bilsin ki; RP İstanbul il başkanıyken ona maaş ödeyen bu teşkilat ve bu milletin her fikirden yüzbinlerce evladı bağışlarıyla yeni genel merkezini alır.”dedi. Aktaş konuyla ilgili bir diğer Tweet’inde ise “Tam da bugünler için söylenmiş gibi; Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük” sözlerini paylaştı

 

Ali Aktaş ayrıca paylaşımına Saadet Partisi’nin yeni genel merkezinin fotoğrafını koyarak yapılacak yardımlar için banka hesap numaralarını da paylaştı.

 

 

Kaynak: Milli Gazete