Gana’nın Milli Takımında görev alan başarılı topçu Andre Ayew, geçtiğimiz hafta yaptığı taktik açıklaması ile futbol eleştirmenlerinden oldukça olumlu yorumlar almayı başardı. Ayew, çıkacağı 16 tur öncesinde gerçekleştirdiği basın açıklamalarında, yanında ki heyet ve de menajeri ile basın mensuplarını ağırladı. Futbol ile alakalı bilgilerini muhabirler ile paylaşmaktan hiçbir zaman kaçınmayan Ganalı futbolcu, içinde bulunduğu takım ile alakalı övgüler sıralarken, futbolun kendisi için ne ifade ettiğini de belirtti. Gana’ nın gururu Ayew ile ilgili haberleri okurken www.tipobet1.tv adresinden de oynadığı maçlara bakabilir, oranlarını takip edebilirsiniz. Yüksek bir performans sergileyen futbolcu ile ilgili en çok konuşulan şey ise; futbolun sadece taktik olmadı açıklamasıdır.

Andre’ ye Övgü

Andre; futbolu sadece taktiksel işlemler ile yürütülecek bir şey olmadığının altını çizerken, futbolun daha verimli hale gelebilmesi için taktikten ziyade ruhu ve de beceriyi ön plana koyarak bir maçı kazanabileceklerinden bahsetti. Bu tarz açıklamaları sık sık yaparak, futbolun ne kadar anlamlı ve de barışçıl bir spor dalı olduğunun altını vurgulayan futbolcu, yaptığı açıklamadan sonra övgü dolu mesajlar aldı. bedava canlı maç izle ve de maça ruhunu kat görüşünü benimsemiş olan futbol severlerin gönlünde taht kuran Andre hakkında farklı transfer haberleri de ortaya atılıyor.

Fenerbahçeli Andre Şimdi Gana Milli Takımda

Geçen dönem Fenerbahçe’nin kiraladığı genç futbolcunun, bonservisi hala Swensea City’ de bulunuyor. bein sports izle menülerinde de sık sık Andre Ayew’ in muhteşem pozisyonları yer alırken, başarılı spor adamının Fenerbahçe’ de kaldığı süre boyunca 5 gol attığı tespit edildi. Toplamda 38 maçta, Fenerbahçe’ de top koşturmuş olan Andre, şimdiler de ise; Gana Milli Takımı’ nın gururu.

Takımda Birlik Olmalı

Andre yapmış olduğu röportajda; takımın birlik olarak her şeyi başaracağına inandığını ve de taktiksel adımların futbolda ikinci sırada geldiğine değindi. Bu konuda ki görüşleri ile tam bir takımadamı olduğunu gösteren Andre’ nin şimdiye kadar çıktığı Fenerbahçe maçları justin tv izle gibi özel alanlarda hala yer alıyor. Andre geçmiş maçlarda sergilediği performanslar ile sizlere tam bir futbol şölenini yaşatıyor.