İmplant Türkiye Seçenekleri

Son yıllarda diş uygulamalarında çok yoğun olarak kullanılan implant uygulaması kişilerin bir veya daha fazla sayıda diş kaybı yaşamaları sonucu oluşan boşlukların doldurulması için yapılmaktadır. İzmir İmplant uygulaması protez diş olarak da açıklanabilir. Bu uygulamanın çok fazla tercih edilmesinin sebebi implantın gerçek dişe en yakın diş uygulaması olmasıdır.

Ağrısız Acısız İmplant Tedavisi Mümkün

İmplant tedavisi için profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda İmplant İzmir tercih edilebilecek tecrübeli ekiplerle sizlerin diş tedavinize yapmaktadır. İmplant belli bir plan çerçevesinde yapıldığında oldukça kolay ve ağrısız bir uygulamadır. Protezin takılmasından önceki tedavilerde belli bir acı çekilmesi normaldir. Bu diş çekimi uygulamasındaki kadar bir ağrı olarak nitelendirilebilir. Yapılan implantta kullanılan malzemelerin kalitesine göre alınan ücret değişiklik göstermektedir. Bu uygulamada kullanılan diş kaplama fiyatları da kullanılan malzemenin uygunluğuna göre değişmektedir.

6 Dakikada İmplant Yapıyorlar

Birçok diş merkezi reklamında çok kısa sürede ve tek uygulama ile implant yapıldığı ifade edilse de bu uygulamanın ön çalışması ve protezlerin yerine takılması aşaması 1-3 ay gibi bir süre almaktadır. Bu süre kişinin çenesindeki kemiğin yapısına ve dişlerin durumuna göre değişiklik göstermektedir. İzmir diş implant olarak yapılan uygulamalara bakıldığında dişin dijital ortamda hazırlanıp üretiminin yapılması kısa sürse de implantın en önemli kısmının 3 ay süren kemiğe kaynama süresi olduğu unutulmamalıdır.

Türkiye İmplant Diş Merkezi İzmir'de

Diş insanın iletişiminde çok önemlidir. Diş bakımının yapılması küçük yaşlardan itibaren insanlarda alışkanlık haline gelmelidir. Diş kayıplarının yaşanması durumunda ise sindirimin ilk aşaması olan dişlerin tedavisinin yapılması gerekli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Diş kaybı yaşamış kişilerde implant tedavisi yapılması düşünülebilir. Bunun için diş konusunda uzman alan kişi implant için gerekli olan şartları açıklayarak uygunsa implant tedavisine başlamaktadır. İmplant diş Türkiye olarak bakıldığında bu alanda profesyonel çalışmalara imza atan hekimlerimizin bulunduğu bilinmektedir. Özellikle İzmir’de bu alanda oldukça güzel işler çıkaran diş hekimlerine ulaşabilirsiniz.

Gurbetçilerin Bir Numaralı İmplant Diş Doktoru

Birçok ülkede tıp ve diş tedavileri alanında güzel çalışmalar yapılıyor olsa da ülkemizde yapılan çalışmaların bu çalışmaların önüne geçtiği bilinmektedir. Yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz ülkemize gelerek implant yaptırıp yaşadıkları ülkelere dönmektedir. Bunun için yurtdışında diş kliniklerinin aranması ve sadece implant için Türkiye’ye gelinmesi söz konusu olmaktadır. İmplant tedavisinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve uygun İmplant fiyatları ülkemizde tedaviye gelenlerin sayısını arttırmaktadır.

Avrupa’nın En İyi İmplant Merkezi

Dişlerin parlak ve düzgün görünmesi herkesin en büyük isteğidir. Bunun sağlanması için diş bakımının düzenli yapılması tabiki ilk şarttır. Buna ek olarak İzmir zirkonyum kaplama yapılması da dişlerin daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Bunu ülkemizin en büyük illerinden olan İzmir’de ve Avrupa’nın en iyi implant merkezi olan kliniklerde yapılmaktadır.

İmplant

Kişiye özel implant fiyatları

Standart implantlar karşılaştırıldığında daha pahalıdır. Bunun sebebi İmplantın üst parçasını oluşturan abutment’in hastanın ağız ölçüsü alınarak diş eti ve kemik yapısına özel biçimde üretilmesidir. Sağlam, uzun ömürlü ve daha estetik görünür. Standart implant uygulamasına göre fiyat farkı performans açısından avantaj gösterebilmektedir.

Kişiye Özel İmplant Diş Süresi

Cerrahi tedavinin gerçekleşme süresi standart implant uygulamasıyla aynıdır. Protez aşaması da hastaların diş eti ve diş yapısına özel olarak üretilen titanyum üst parçası nedeniyle standart protez aşamasından daha uzun sürer. Hastaların duruma göre 5 ile 8 gün arasında protez aşaması mevcuttur.

Uygulama Süreci

Cerrahi Aşama

Cerrahi aşama standart implant ile aynı uygulamayı içerir. Arasındaki fark yapay diş üzerine yapılan kaplama sırasında oluşmaktadır.

Protez Aşaması

İmplant tedavisi için uygun ölçü alındıktan sonra diş boşluğuna özel diş eti şekline ve kalınlığına uygun cad-cam sistemiyle abutment yapılır. Röntgen çekildikten sonra hastanın kemik kalınlaşma düzeyi izlenir.

Türkiye'de Ağrısız 6 Dakikada İmplant

İmplant tecrübeli bir ekip ile yapıldığında sıkıntılı bir uygulama olarak görülmemektedir ve kısa sürede bu uygulama tamamlanmaktadır. İmplant uygulamasında dişin alt yapısının incelenmesinin ve tedavinin başlaması aşamasından sonra hızlı bir şekilde dişin dijital çiziminin yapılması çok kısa sürmektedir. Hazırlanan dişin monte edilmesi ise çene kemiğinin uygunluk durumuna göre kısa sürede monte edilebilir. Zirkonyum diş İzmir olarak hazırlanan dişler ise hastalar tarafından çok daha uzun süreli kullanılan dişler olarak tercih edilmektedir.

İmplant

Gülüş Estetiği Nedir

Zirkon kaplama, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirme gibi operasyonlar yardımıyla hastalar gülüş estetiklerini istedikleri görünüme kavuştururlar.
Gülüş estetiğinde kişilerin diş eti bozuklukları normal görünüme kavuşur. Dişlerdeki sararma kırık ve çatlaklar düzeltilir ve düzgün çene yapısı sağlanarak gülüşlerin düzeltilmesi amaçlanır. Gülüş estetiği hastaların yüz görünümüne, diş ve dudak yapısına bakılarak doktor tarafından incelenerek sürdürülen bir tedavidir. Bu şekilde ağız içinde diş ve diş eti ile ilgili meydana gelen sorunlar da düzeltilir. Birkaç seans sonunda başarı sağlayan bu yöntem diş ve diş etlerinin uyum içinde olması ile gülüş sırasında en ideal görüntüyü sağlamış olur.

Diş tedaviniz için başvuracağınız profesyonel ekibe aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Klinik web sitesi : caddedental.com

klinik Telefon : 02323367079

klinik mail : caddedental@gmail.com