Kimi “Pidesiz sofraya bile oturamam” derken kimi de “Ne olsa yerim hiç fark etmez” dedi.

İşte şöhretlerin iftar menüleri

Orhan Gencebay

PEYNİR ZEYTİN YETER: “Çorba, peynir ve zeytinle geçiştiriyorum. Tansiyon olduğu için hafif yemekleri tercih ediyorum. İftarda kahvaltı etmeyi seviyorum. Pide üzerine, peynir, domates, reçel vazgeçilmezimdir.

Mustafa Sandal

ZEYTİN ÖNEMLİ: “Ramazan ayını çok seviyorum. İnsana farklı duygular öğretiyor. İftar sofram için olmazsa olmazım zeytin ve hurmadır. Soframda mutlaka onların olmasını isterim.”

Simge Tertemiz

BİR ÇORBA YETER: “Bu yıl ilk kez eşim ve çocuğumla birlikte bir Ramazan geçiriyoruz. Benim istediğim tek bir şey var. Sıcak bir pide ve çorba. İşte o zaman sofra tamamdır. Gerisi önemli değil”

Vatan Şaşmaz

HURMAYI ÇOK SEVERİM: “Benim için Ramazan’ın anlamı çok büyüktür. Ruhumun dinlendiğini düşünüyorum. İftar sofrası için benim için en önemli yiyecek hurmadır. Hurma olmazsa olmazımdır benim.”

Ece Erken

PİDE VE GÜLLACA BAYILIRIM: “İftarımda pide olmazsa olmazımdır. Üstüne tereyağ sürer ve her zaman peynirle yerim. Hafif yemekler tercih ediyorum. Hem sağlık açısından hem de kilo almamak için. Tatlılardan da güllaç tercihimdir. Ara sıra balık da yerim.“

Bugün