31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den tekrar aday gösterilen ve seçimleri kazanan Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün, seçimden önce görevden alınan eski MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk hakkında, geçtiğimiz günlerde, haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı.

MHP'li eski başkan Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, MHP'li Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin, kendisine herhangi bir bilgi verilmeden ve tebligat gönderilmeden, kanunsuz şekilde haciz koydurduğunu iddia etti. Büyükşehir belediyesinin MHP il teşkilatının kulandığı araç dahil tüm araçlara haciz koyduğunu ileri süren Erkan Öztürk, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 1290 TL'lik borç için, 3 milyonluk hesap ve mallarına da el konulduğunu ifade etti.

Öte yandan, Cengiz Ergün ile Erkan Öztürk arasındaki gerginlik yeni değil. İki isim, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde de karşı karşıya gelmiş, Erkan Öztürk görevden alınmıştı.

 

İşte Erkan Öztürk'ün o paylaşımları:

mhpli-belediye-baskanindan-eski-mhpli-baskana-haciz-1%20(1).png?mhpli-belediye-baskanindan-eski-mhpli-baskana-haciz-2.png?mhpli-belediye-baskanindan-eski-mhpli-baskana-haciz-3.png?mhpli-belediye-baskanindan-eski-mhpli-baskana-haciz-4.jpg?mhpli-belediye-baskanindan-eski-mhpli-baskana-haciz-5.jpg?

 

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete