Her sene yeni sezon alternatifleri ile piyasaya çıkan ve büyük bir beğeniyle karşılanan birbirinden farklı ferace ürünleri 2018 yılında da oldukça zengin çeşitler ile hanımların gönlünü fethediyor.

Hanımların kombin ve genel giyimleri üzerine tesettürlerini muhafaza etmek adına kullandığı en sevilen tesettür dış giyim parçalarından bir ferace.

Kıyafetler üzerine tercih edilen dış giyim tasarımlarının yanı sıra tek parça giyilmeye de uygun olan ve bazen hanımların özel davetlerde ya da günlük kullanımda tercih ettiği ferace alternatifleri de mevcut. Son yıllarda ferace trendleri içerisinde en dikkat çekenler, incili, deri baskılı kemer ve düğmeli modeller oluyor. Nakış modasının şık temsillerinden biri olan feraceler, özellikle volan kol ayrıntısına sahip modeller üzerinde nakış zarafetini incelikle sergiliyor.

Farklı Ferace Modelleri

Yeni sezon trendlerin belli olduğu şu günlerde ferace modelleri de göz kamaştıran alternatifleri ile Modaselvim bünyesinde yerlerini aldı.

Kış aylarına özel tasarlanan sıcak tutan yapısı ile dikkat çeken kürk yaka detaylara sahip feracelerin yanı sıra sivri yaka ayrıntısı ile göz dolduran ferace modelleri de çok tercih ediliyor. Birbirinden göz alıcı ve modaya uygun renkler ile bütünleşen feraceler, mevsimlik kumaşlar ile tüm hava koşullarına uygun, kullanımı rahat bir çeşit olarak da tesettürlü hanımlara hitap ediyor. Yine farklı bir seçenek sunan, kot kumaş üzerinde nakış işlemelerin yer aldığı görsel anlamda estetik bir izlenim uyandıran ferace dış giyim modelleri kaliteli doku ve tasarımları ile dikkat çekiyor.

En Özel Ferace Modelleri

Dış giyim parçalar içerisinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alan değişik ferace modelleri bu sene kürk detaylı, deri ayrıntılara sahip, kendinden fermuarlı ya da düğme detayları olan modeller ile hanımların günlük kullanımına uygun tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Standart bedenlerin yanı sıra büyük beden çeşitlerine sahip ve aynı zamanda her yaşta kullanıcının tarzına hitap eden modeller ModaSelvim kalitesi satışa sunuluyor. Üstelik sürekli olarak güncellenen farklı kampanyaları ve çeşitli ürünleri ile müşteri memnuniyetini öncelikli tutan online alışveriş sitesini ziyaret ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz.