İstatistik - Veri Güncellemesi

 Spor karşılaşmasının takibi için veri güncellemesi önemli ayrıntı olmaktadır. Veri güncellemesini hızlı olarak sürekli gerçekleştiren skorexpress sitesi ile istatistik verileri güncel takip edilebilir ve kolay incelenebilir durumda bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcı müsabaka hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bu bilgiyi değerlendirebilmektedir. Video yayın ayrıcalığı ile anbean takip edilerek skor takibi sağlanabilmektedir. Arayüzü ayrıcalığı arasında yer alan; Programlanmış ve seçilmiş karşılaşma takibi ayrıcalığı ile irdelenen karşılaşmalar takip edilebilmektedir.

 Canlı Skor Takibi İçin Spor Dalları

 Skor takibi için futbol karşılaşmaları en çok değerlendirilen spor dalı olmaktadır. Ancak çoğu kullanıcı aynı zamanda diğer spor dallarına dair bilgilere de erişmek isteyebilir. Lig karşılaşmalarına kolay erişim sağlanarak;

 1. Futbol

 2. Hokey

 3. Basketbol

 4. Tenis

 spor dallarına da erişim sağlanabilmektedir. fransa ligi ve alt ligleri ile beraber ve daha birçok lig karşılaşmalarını bünyesinde barındıracak kapasitesi ile bulunmaktadır. Lig sahibi 100'ü aşkın ülke seçeneği ve ülke liglerinin karşılaşma detaylarına da site üzerinden erişilebilmektedir. Ayrıca bu karşılaşmaların farklı tarih seçenekleri ile daha önce ki sonuçlarına da erişilebilmektedir.

 Canlı ve Sonuçlanmış Müsabaka

 Müsabakanın canlı takip edilebilir olması büyük ölçüde önemli olduğu gibi sonuçlanmış müsabaka takibi de önemli olmaktadır. Karşılaşmayı kaçıran veya sonuçlanmış karşılaşmanın; skoru, istatistik verileri ve karşılaştırma durumları hakkında bilgi edinmek isteyenler için seçenekleri bulunmaktadır. Sonuçlanmış veya canlı müsabakaların turnuva farklılığı seçenekleri ile kolay erişim imkanı da bulunmaktadır.