Soros'un Türkiye üzerindeki planı nedir? 

Neden bir çok ülkede meydana gelen ayaklanmaların arkasında hep o çıktı? 

Rothchild Ailesi'nin dünya organizasyon şemasındaki sır nedir?

Yahudi Müzisyen Gilad Atzmon, Ahaber'de yayınlanan programda Soros'un kirli ilişkilerini gözler önüne serdi, bir bir her şeyi bütün gerçekleriyle anlattı.

Açık Toplum Enstitüsü’nün feministler, lezbiyenler, gayler ve bazı etnik gruplar gibi bazı gruplara sponsorluk yaptığını görürsünüz. Yaptıkları aslında toplumu alıp parçalara bölmek. Toplumu liğme liğme ederler. Kendileri gençken sağ ve sol arasında fark vardı. Eskiden sağcıların, atıyorum, Türk insanı için neyin iyi olduğuna dair bir fikri vardı, solcuların buna dair başka bir fikri vardı. Ama artık böyle bir ayrım yok.

“George Soros sayesinde artık dünyada birbirinden ayrılmış toplumlar var”

Bu Soros yanlısı gruplar sayesinde artık ortada biyolojiyle, ırkla ve cinsiyetle birbirinden ayrılmış bir toplum var. Orta sınıf gibi emek odaklı bir duruş yerine gayler Müslümanlarla savaşıyor, siyahiler İspanyollarla savaşıyor ve bunun gibi daha niceleri.

“Bu proje ile şirketler dünyayı işgal ediyor”

Böylelikle aslında küreselleşme ve şirket kültürünün dünyayı işgal etmesine zemin hazırlıyorlar. Çünkü direniş yok. Direniş yerine kesimler arası savaş var.

“Soros Türkiye’de ne yapmak istiyor?”

Türkiye’de birtakım olaylar yaşandı ve baktığımızda da Soros’un bir sürü vakfı var Türkiye’de ve Soros’tan para alan insanlar var. Soros ne yapmak istiyor Türkiye’de?

Soros’la hiç iletişimim olmadı. Ama Açık Toplum Enstitüsü’nün aktivitelerini hep takip ettim. Bu enstitü diğer tüm vakıfları finanse eden çatı bir kurum. Sadece Türkiye değil, Filistin’de ve Doğu Avrupa’da bu böyle. İnsanlar haklı davaları savunuyor olabilirler. Burada mesele Soros’un gerçekten güçlü davalara arka çıkması. Bu davalar Yahudilerin de menfaatine olan davalar.

Türkiye’de Soros’tan para alanlar Yahudi politikasına mı hizmet ediyor?

Soros, örgütlü Yahudilerin dinine tabi olmayanların Yahudileştirilmesi konusunda uzman. Tüm bu marjinal gruplar sinagogların görevini yürütüyor. Yahudilerle aynı korkuları üretip mağdur edebiyatı yapıyorlar. Mesele batı toplumunun Yahudileştirilmesi.

“Türk toplumunun Yahudileşmesini istiyorlar”

Dinin beslenme alanında uzman bir biyoloji profesöründen bahsediyoruz. Ona bir kitap yaz ve içinde kolanın kanser için en iyi tedavi olduğunu yaz demek zor olacaktır. Çok da pahalıya patlar. Kitabında böyle yazmanı istiyoruz deseniz sizi ofisinden kovar. Ona üç milyon teklif etseniz, sonra yedi milyon teklif etseniz, biraz yumuşayarak artık gitseniz iyi olur der ve on milyona adamı satın alırsınız.

“Bir Amerikan generalini satın alabilirsiniz”

Bir Amerikan generalini satın alabilirsiniz, çok para tutar. Füzelerinizi satın almasını istiyorsanız, dinle, bak sana iyi para veririz dediğinizde sizi kovar. Yüz elli milyon dolar teklif ettiğinizde sizi dinlemeye başlar.

“Bir sol grubun liderini satın almak için Münih’te Holiday Inn’de bir gece konaklatsanız sizin için çalışmaya başlar”

Bir marjinal lideri, bir dernek başkanını ya da bir sol grup liderini satın almak kaç para tutar ki! Para bile vermeye gerek yok. Münih’te Holiday Inn’de bir gece kahvaltısız konaklatsanız sizin için çalışmaya başlar. Çünkü ne istediğinizi biliyordur. Bu iş bu şekilde işler.

“Nakba faciasında Soros’un, Yahudi sermayesinin olduğu benim için aşikardı.”

Yazar Sara Shuman Filistinli gay bir grubu Amerika gezisine götürmeye çalışıyor. Gerekli olan otuz bin dolar parayı ise bulamıyor. Biri ona, neden Soros’u arayıp ondan para istemiyorsun, onlar bu sorunu çözer diyor. New York’taki Açık Toplum’u arıyor. Sorun değil, istediğiniz ücreti size sağlarız, lütfen Ürdün ofisimizi arayın diyorlar. Ürdün ofisini arıyorlar. Ürdün Açık Toplum’unun bir çalışanıyla konuşuyor. Kadın feminist lezbiyen grubundan sorumlu gibi bir şey. Tam unvanını hatırlamıyorum şimdi. Bu kadın, size istediğiniz parayı vereceğiz, çünkü bu Mısır ve İran’daki gay devrimini desteklememize yardımcı olur diyor.

“Soros Siyonist bir Yahudidir”

Soros Siyonist bir Yahudidir, Siyonist bir Yahudi Ürdün’e, Filistin’e, Amerika’ya para gönderiyor ki Arap ve İslami dünyadaki gay devrimine destek olabilsin, olan bu. Size Türkiye’de ne olduğunu anlatmamı mı istiyorsunuz? Türkiye’de yaşananlar da bunun aynısı. Aynı strateji kullanılıyor. Hala tatmin olmadıysanız Sara Shulman’ın kitabından daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

“Yahudilerin tatil yaptığı günde Yahudi olmayanlar bizim için çalışır”

Shief, Lazard gibi ünlü Yahudi aileler var. Bunların dünya üzerindeki büyük finans, banka, eğlence ve medya sektörüne hakim olduğu ileri sürülür. Fakat bu aileler bu kadar güçlü olmalarına rağmen önde görünmezler. Neden? Bu gizlilik niçindir?

Çok basit, biz çok bilinen, yıkıcı bir kelime kullanırız: Shabbat goy. Goy Yahudi olmayan kişi demektir. Shabbat Yahudi tatilidir, Yahudiler çalışmaz cumartesi günü. Yahudilerin tatil yaptığı bu günde Yahudi olmayanlar bizim için çalışır.

“Biz elimizi kirletmeyiz ve Yahudi olmayanlar pis işlerimizi yapar”

Biz elimizi kirletmeyiz ve Yahudi olmayanlar pis işlerimizi yaparlar, hikaye budur.

“İngiltere şu anda muhafazakar bir hükümet tarafından yönetiliyor”

Uzun zamandır bu güçlü Yahudi aileler Buckingham sarayıyla iç içe yürüyorlar ve küresel İngiliz finans imparatorluğunun taşıyıcı klonları bu aileler. Bunu nasıl anlatır ve nasıl açıklar?

Ben İngiltere’de yaşıyorum. İngiltere’de bazı insanların kraliçeyi ve aileyi sevmemelerini anlıyorum. Benim kraliçeyle ya da kraliyetle pek bir sorunum yok. Çok da etkili olduklarını düşünmüyorum. Ama İngiltere ile ilgili bilmek isteyebileceğiniz başka bir şey var: İngiltere şu an muhafazakar bir hükümet tarafından yönetiliyor. Meclisteki torilerin yüzde sekseni bir kulübe üye. Yani bunlar İsrail’in muhafazakar dostları. Meclisteki torilerin yüzde sekseni Tel Aviv ve Kudüs’le dost. Kaçı Liverpool ve Glasgow’la dost? Neredeyse hiçbiri?

“Irak’taki savaşın Siyonistlerin menfaatine hizmet ettiği açık”

İngiltere Blair’in yeni işçi hükümeti tarafından yönetildiğinde işçi parlamenterlerin yüzde sekseni LFA üyesiydi. Yani İsrail’in işçi dostları. Hükümetin baş bağış toplayanı. O zaman İngiltere Irak’taki illegal savaşa sokuldu. Bu savaşın kimin menfaatine hizmet ettiği belli değildi. Ama Siyonist menfaatlerine hizmet ettiği açıktı. Bu savaşı İngiliz basınında destekleyenler Yahudi dergisinde de yazan Nick ve o zaman Times’ta yazan, aynı zamanda Yahudi dergisinde de yazan David Aaronovitch. Gerçek hikaye bu. Yahudi gücü, Yahudi kimlik politikası ve finansıyla ilgili anlamamız gereken şey bunların gizli olmadığı. Hepsi önümüzde.

“Susturma mekanizmasını solcu Yahudiler çalıştırıyor”

Yahudi gücünün anlamı Soros ya da Rot Shield değil. Yahudi gücünün anlamı sizi Yahudi gücünü araştırmaktan men eden, eleştirilerinizi susturan, gözlerinizin önünde olandan karşı sizi körleştiren kapasitesi. Çünkü kimse İngiltere’nin Yahudi lobisi tarafından finanse edildiği dönem savaşa sokulduğunu konuşamıyor. Aynı şey Amerika’da da oluyor. Bu susturma mekanizmasını kim sağlıyor? Rot Shield mi? Hayır, solcu Yahudiler. Sol zihniyet Yahudi kültürünü, tarihini, kimlik politikasını, evrim planını incelememize izin vermiyor. Solcu Yahudiler ve akademideki Yahudiler evrimsel bakmamıza izin vermiyor. 

Programın videosunu izlemek için tıklayın!