Futbol yorumcusu ve spor yazarı Ali Ece, İngiltere Premier Lig'de üst üste iki maç kaybeden Liverpool'daki düşüşü değerlendirirken savunma oyuncusu Dejan Lovren hakkında çok sert yorumlar yaptı.

Ünlü yorumcu Ece, Liverpool'un savunmaya Hollanda'da forma giyen De Ligt'i transfer etmesi gerektiğini söylerken son maçlardaki hataları sonrasında Lovren için, "Sen Maldini misin, kendini kim zannediyorsun? Ölmesin ama sürünsün. Futbol oynayamasın." ifadelerini kullandı.

Liverpool ligde oynadığı maçta Manchester City'ye yenildikten sonra FA Cup'ta Wolves'a da mağlup olarak turnuvaya veda etmişti.

İşte Ali Ece'nin çok konuşulacak o açıklamalaro;

"ÖLMESİN AMA SÜRÜNSÜN"

City'den 4 puan öndesin. Yapılacak şey belli Ajax'tan De Ligt'i alacaksın. Öbür Allah'ın cezası da artık banyo yaparken sabuna mı basar, araba kullanırken ayağı frene mi takılır, ölmesin ama sürünsün, futbol oynayamasın. Gitmesin abi Rangers'a bile gitmesin. Kimse o sıkıntıyı yaşamasın yazık. Lovren söz konusu olunca diğer bütün insanları seviyorum"

"SEN MALDINI MİSİN LAN"

"Dakika 90 olmuş sen Maldini misin lan, kendini kim zannediyorsun? Sol ayağıyla atıyor Van Dijk'e. Nasıl sinirlendi Van Dijk. Ben niye santrafora geldim o zaman dedi. Şuursuz herifin önde gideni. Herifin zeka sıkıntısı var, konsantrasyon eksikliği var bir insanda olabilecek en kötü özellikler bünyede toplanmış. Sormayın artık bana iğreniyorum adamdan"